iptal formu

Siparişinizdeki ürün/ürünleri iade etmek için;

Siparişinizdeki ürün veya ürünleri; sipariş tesliminden itibaren 7 gün içerisinde www.aydinlatmadunyam.com 'un düzenlemiş olduğu faturanız ve
iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

ÖNEMLİ: İade talebinizi ürününüzü tarafımıza göndermeden önce bizi arayıp mutlaka bildirmenizi rica ederiz. 

İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZIN ASLI İLE GÖNDERİNİZ!

Cayma hakkı süresi içerisinde iade etmek istediğiniz ürünlerinizi;
 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

 

·         İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

 

·         Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

·          

·         İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

·         Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır.

 

Özel Ürünler için iade şartları

 

Sipariş üzerine belirli metrajlarda kesim yapılmış ürünler (kablolar ve ledler) ve sipariş üzerine imalatı yapılan veya tedarik edilen ürünler (sarkıt ve aplikler, eleks, hilti, panolar, ufo ve ısıtıcılar, şanlı ürünleri)   iade edilememektedir. 

Montajı yapılıp, tekrar sökülüp, orjinal ambalajı bozulmuş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade İşlemleri

 

Yukarıda belirtilen şartlara uyan iadenizi; bizi arayarak, ürünün orjinal ambalajının hasar görmesini önleyecek şekilde "Sağlam bir mukavva kutunun daha içine koyarak" tarafımıza gönderdikten sonra iadeniz ulaştığında İade bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir. İade departmanı tarafından incelenen iadeniz için sizinle irtibat sağlanarak, tercihinize göre yeni ürün gönderimi veya değişimi, para iadesi veya hediye çeki oluşturulması işlemlerinden biri gerçekleştirilir.

 

İade gönderimlerinizde anlaşmalı kargomuz Mng kargoyu kullanabilirsiniz. Anlaşma numaramız : 250593379 şeklindedir.

NOT: YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.


Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Copyright © Arme Elektrik Tic Ltd Şti Tüm Hakları Saklıdır.