ACK AB01-02213 24V Alüminyum Led Bar 4000K 2Mt  Dokunmatik Sensörlü Komple Set
0 Puan - 0 Yorum - Yorum Ekle
%50
Havale
893,03 TL (%5,00 havale indirimi)
Stok Kodu
AB01-02213P4
Garanti Süresi
24 Ay
Piyasa Fiyatı
*86,17 TL den başlayan taksitlerle!
ALIŞVERİŞLERİNİZDE
Vade Farksız Taksit Fırsatlarını Kaçırmayın
Paket İçeriği :
ACK AB01-02213 24V Alüminyum Led Bar4000K 2Mt 128Led/Mt 8Watt/Mt 10Mmx9,5Mmx12Mm
ACK AY31-04010 24V Led Bar Dokunmatik Sensör
Giriş: 12/24V
Soket: HY-3P
Sensör Ölçüsü: Ø12x15mm
Kablo Ölçüsü: 2mt
Kısa Dokunma: ON
Kısa Dokunma: OFF
Uzun Dokunma: Dim
ACK AY03-00360 36W 24V Driver
Giriş   : 220V
Cıkış  : 24V
Güç    : 36W
Amper : 1,5A
Boyut : 49,5x22x138(mm)
ACK 24V LED Bar Sürücüleri ve Aksesuarları
ACK 24V LED Bar Sürücüleri ve aksesuarları, LED aydınlatma sistemlerinde kullanılan güvenilir ve verimli güç kaynaklarıdır.
Bu sürücüler, 24V çıkış gerilimi sağlayarak LED barların sabit ve dengeli çalışmasını sağlar. Genellikle alüminyum profillerle birlikte kullanılan bu sürücüler,
ACK A05-95-018 24V Led Bar Soketli Kablo 1.8Mt+ Sonlandirma+Montaj Aparati
ACK LED Bar 1.8mt Soketli Kablo
Sonlandırma Kapağı
Montaj Klipsi ACK LED Bar 1.8mt Soketli Kablo
Sonlandırma Kapağı+Montaj Klipsi,
24V Led Bar’lar ile birlikte kullanabileceğiniz bir aksesuardır.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ACK AB01-02213 24V Alüminyum Led Bar 4000K 2Mt Dokunmatik Sensörlü Komple Set ACK AB01-02213 24V Alüminyum Led Bar 4000K 2Mt Dokunmatik Sensörlü Komple Set AB01-02213P4
Tavsiye Et