ACK AY03-01000 100W 24V Driver
ACK AY03-01000 100W 24V Driver
0 Puan - 0 Yorum - Yorum Ekle
%60
Havale
362,53 TL (%5,00 havale indirimi)
Stok Kodu
AY03-01000
Garanti Süresi
24 Ay
Piyasa Fiyatı
*34,98 TL den başlayan taksitlerle!
ALIŞVERİŞLERİNİZDE
Vade Farksız Taksit Fırsatlarını Kaçırmayın
ACK AY03-01000 100W 24V Driver
Giriş   : 220V
Cıkış  : 24V
Güç    : 100W
Amper : 4,17A
Boyut : 49,5x22x238(mm)
ACK 24V LED Bar Sürücüleri ve Aksesuarları
ACK 24V LED Bar Sürücüleri ve aksesuarları, LED aydınlatma sistemlerinde kullanılan güvenilir ve verimli güç kaynaklarıdır. Bu sürücüler, 24V çıkış gerilimi sağlayarak LED barların sabit ve dengeli çalışmasını sağlar. Genellikle alüminyum profillerle birlikte kullanılan bu sürücüler, sensörler, bağlantı kabloları ve kontrol üniteleri gibi aksesuarlarla sistemin esnekliği artırılabilir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
ACK AY03-01000 100W 24V Driver ACK AY03-01000 100W 24V Driver AY03-01000
ACK AY03-01000 100W 24V Driver
Tavsiye Et
ACK AY03-01000 100W 24V Driver
ACK AY03-01000 100W 24V Driver