Hava Kosullarina Dayanikli Açik Hava Uzaktan Kumandali Elektrikli Infrared Isitici RCH-4000/8
0 Puan - 0 Yorum - Yorum Ekle
%5
Stok Kodu
RCH-4000/8
Garanti Süresi
24 Ay
Piyasa Fiyatı
*1.779,59 TL den başlayan taksitlerle!
ALIŞVERİŞLERİNİZDE
Vade Farksız Taksit Fırsatlarını Kaçırmayın
Hava Koşullarına Dayanıklı Elektrikli Infrared Isıtıcılar RCH
Açık-yarı açık mekanları ısıtmak için tartışmasız en etkili ısıtıcı modelidir.
2000W, 2500W, 3000W, 4000W güç seçenekleri
4 farklı güç seviyesinde uzaktan kumanda
(%40-%60-%80-%100)
Dijital göstergeli kademe ayarı
7000 saat çalışma ömrü
Siyah eloksallı alüminyum gövde
Parabolik gövde yapısı ile geniş açılı tarama
Estetik tasarım
Kolay montaj-demontaj
Görünür ışık ile maksimum ısı transferi NIR infrared teknolojisi IP67 sınıfı su ve toz koruması
Kontrol uzaktan kumanda
IR Dalga Boyu 1,2 µm
IR Miktarı 2
IR Filament Uzunluğu (mm) 2x355
Çalışma Voltajı (Volt) 235VAC